^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mistrzostwa Podkarpacia - 2014

     Dnia 26 października 2014 roku w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Oyama Karate. Ich organizatorem był Tarnobrzeski Klub Oyama Karate na czele z Sensei Grzegorzem Uzarem 1dan.

 

     Sędzią głównym zawodów był Sensei Paweł Kardyś 3 dan z Rzeszowa, a sędziami maty: Shihan Ryszard Żółty 5 dan, Sensei Mirosław Osika 4 dan i Sensei Dariusz Szulc 3 dan. W rywalizacji wzięło udział 140 zawodników z 12 ośrodków Oyama Karate: Piotrkowa Trybunalskiego, Kozienic, Tarnobrzega, Rzeszowa, Jasła, Tarnowa, Krakowa - KAS, Krakowa – MKS KOYAMA, Wieliczki, Wadowic, Olkusza oraz Oświęcimia. Turniej został rozegrany w konkurencji Lekki Kontakt z udziałem młodzików (10-12 lat) i juniorów młodszych (12-14 lat) oraz w konkurencji Semi-knockdown z pojedynkami juniorów i seniorów. Odbyły się również dwa pojedynki w formule Full Contact.

     W Tarnobrzegu wystartowało wielu medalistów Mistrzostw Polski Oyama Karate w Andrychowie, dlatego poziom rywalizacji i wielu pojedynków był bardzo wysoki. Mistrzostwa Podkarpacia były dla naszych zawodników oraz przedstawicieli innych klubów ostatnim sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski w Jeleniej Górze.

     Zawodnicy MKS KOYAMA zdobyli w turnieju 17 pucharów. Sześć za I miejsce, 5 za II miejsce i 6 za III miejsce.

I miejsce zdobyli:

Gniewomir Herbst, Wiktoria Fliśnik, Maja Wójcik, Dominika Konik,   Aleksandra Kisielewska, Patryk Fliśnik

II miejsce zajęli:

Ola Zawadzka,   Bartosz Wojdyła,   Hubert Ryz,   Jakub Twardowski,   Joanna Skoś

III miejsce wywalczyli:

Michał Wróbel, Stanisław Barycki, Jakub Piasecki, Weronika Piskorz, Zuzanna Górka, Gabriel Chrabąszcz.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA