^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Letni obóz - Kołobrzeg 2015

     W dniach 12 – 25 lipca 2015r. odbył się obóz MKS KOYAMA w Kołobrzegu – miejscowości znanej wszystkim jako uzdrowisko z wyjątkowym mikroklimatem, wykorzystywanym do klimatoterapii. Mieszkaliśmy w Ośrodku Kolonijnym BOSMAN, położonym w parku, 50 m od morza z bogatym zapleczem sportowym i rekreacyjnym: boiska, sala gimnastyczna, świetlica, bilard, tenis stołowy. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale też nie dokuczała. Wręcz dopasowała się tak, żebyśmy spokojnie mogli zrealizować wszystkie punkty bogatego programu sportowo-rekreacyjnego i turystyczno-wypoczynkowego.

Czytaj więcej: Letni obóz - Kołobrzeg 2015

Podsumowanie sezonu 2014/2015

     W sobotę 20 czerwca odbył się ostatni trening grupy zawodniczej - spotkanie podsumowujące sezon 2014/2015. Uroczystość uświetnił pokaz naszej koleżanki - Natalii Modzelewskiej - byłej zawodniczki naszego klubu, która od roku zajmuje się dyscypliną Street Workout i już zdobywa pierwsze sukcesy sportowe. Zademonstrowała wiele ciekawych i widowiskowych ćwiczeń siłowych, które możemy wykonywać nawet w czasie wakacji, gdziekolwiek i kiedykolwiek - trzeba tylko chcieć.

 

Czytaj więcej: Podsumowanie sezonu 2014/2015

Puchar Europy - 2015

     W dniach 23-24 maja 2015 roku, w Wieliczce w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” odbyły się zawody Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF i XX Otwartych Mistrzostw Polski OYAMA PFK w konkurencjach: Kata, Knockdown, Semi-knockdown i Lekki Kontakt. Patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka - pan Artur Kozioł oraz Prezes OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate - Jan Dyduch 8 dan. Organizatorami zawodów, w których wystartowało przeszło 500 osób, byli OYAMA Polska Federacja Karate oraz Wielicki Klub Sportowy OYAMA z Sensei Jarosławem Hebdą 3 dan na czele. W PE wzięli udział zagraniczni goście z 16 krajów w tym z: Kanady, USA, Indii, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Niemiec, Estonii, Francji, Węgier, Belgii, Holandii, Czech, Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii, reprezentujący style karate: Oyama, Kanreikai, Kyokushin - Tezuka Group, Shinkyokushin, Kyokushin Matsushima, Kyokushin IFK i Kenshikai.

 

Czytaj więcej: Puchar Europy - 2015

Mistrzostwa Polski Południowej - 2015

     W sobotę 25 kwietnia 2015r. odbyły się w Tarnowie, w hali sportowej „Jaskółka” TOSiR, Mistrzostwa Polski Południowej OYAMA PFK w konkurencjach Kumite. Wzięło w nich udział 216 zawodników z 20 klubów sportowych. Mistrzostwa zorganizował Tarnowski Klub Sportowy Oyama Karate kierowany przez Sensei Dariusza Hachaja 3 dan. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Paweł Pajdak 5 dan a arbitrami maty: Shihan Ryszard Żółty 5 dan (Kraków Koyama), Sensei Robert Bretner 4 dan (Kraków OYAMA), Sensei Bogusław Plewka 4 dan (Lubliniec) i Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan (Olkusz).

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Południowej - 2015

Mistrzostwa Polski w Kata - 2015

     W dniu 07.03.2015 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole odbyły się XXI Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata. Wystartowało w nich blisko 200 zawodników z 27 klubów. Organizatorem imprezy był Kolski Klub Sportów Walki z Państwem Marleną i Krzysztofem Wojewoda na czele, a współorganizatorem MOSiR w Kole. Uroczystego otwarcia Mistrzostw Polski dokonał Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Prezes Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate. Sędzią głównym był Shihan Paweł Pajdak 5 dan.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski w Kata - 2015

Zimowy obóz - Brenna 2015

     W dniach 22 – 28 lutego 2015r. odbył się zimowy obóz MKS KOYAMA w Brennej. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym „Regor”, w którym mieliśmy do dyspozycji świetlicę, basen, grotę solną, bilard, tenis stołowy i „kulkoland”. Korzystaliśmy również z hali sportowej LKS Beskid Brenna, gdzie mieliśmy treningi oraz gry i zabawy ruchowe.

 

Czytaj więcej: Zimowy obóz - Brenna 2015

Puchar Polski OYAMA TOP - 2014

     W dniu 22 listopada 2014 r. w Jeleniej Górze, w Hali Widowiskowo-Sportowej Parku Sportowego „Złotnicza”, odbył się XV Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate OYAMA TOP, zorganizowany przez Jeleniogórski Klub OYAMA z Shihan Rafałem Majdą 5 dan na czele. W rywalizacji wzięło udział przeszło 360 zawodników z 43 klubów Polski, Estonii i Kanady, w tym przedstawicie karate Kyokushin Tezuka Group i Karate Kanreikai.

 

Czytaj więcej: Puchar Polski OYAMA TOP - 2014

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA