^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Podsumowanie sezonu 2014/2015

     W sobotę 20 czerwca odbył się ostatni trening grupy zawodniczej - spotkanie podsumowujące sezon 2014/2015. Uroczystość uświetnił pokaz naszej koleżanki - Natalii Modzelewskiej - byłej zawodniczki naszego klubu, która od roku zajmuje się dyscypliną Street Workout i już zdobywa pierwsze sukcesy sportowe. Zademonstrowała wiele ciekawych i widowiskowych ćwiczeń siłowych, które możemy wykonywać nawet w czasie wakacji, gdziekolwiek i kiedykolwiek - trzeba tylko chcieć.

 

                     

                   

     W części oficjalnej spotkania najlepsi zawodnicy w rankingu MKS KOYAMA za sezon 2014/2015 zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami okolicznościowymi. I miejsce zajęła Maja Wójcik, II - Zuzanna Górka, III - Magda Opach a IV ex aequo: Patryk Fliśnik i Jakub Twardowski. Instruktorzy złożyli gratulacje wszystkim zawodnikom za ciężko przepracowany sezon. W ciągu tego roku szkolnego 23 osoby wywalczyły 14 złotych medali, 16 srebrnych i 24 brązowe. Startowaliśmy w pięciu imprezach: Mistrzostwach Podkarpacia w Tarnobrzegu, Pucharze Polski w Jeleniej Górze, Mistrzostwach Polski w Kata w Kole, Mistrzostwach Polski Południowej w Tarnowie oraz Mistrzostwach Polski i Pucharze Europy w Wieliczce.

     W mijającym sezonie przeprowadzone zostały trzy sesje egzaminacyjne oraz dwa centralne egzaminy klubowe na pomarańczowe i zielone pasy. 23.01.2015r. w teście wzięło udział 19 ćwiczących, z których jeden awansował na 4 kyu a dwóch na 3 kyu. Natomiast 19.06.2015r. do egzaminu przystąpiło 20 osób i 18 zaliczyło go pozytywnie. Wśród nich 6 osób zdało na 4 kyu a 2 osoby na 3 kyu.

                   

     Dwie osoby wzięły udział 12.06.2015r w ogólnopolskim egzaminie na brązowe pasy. Test został przeprowadzony przez wymagającą komisję Sensei i Shihan z całej Polski pod przewodnictwem Hanshi Jana Dyducha 8 dan. Maja Wójcik i Gabriel Chrabąszcz zdobyli 2 kyu.

                        

     Na zakończenie spotkania kończącego sezon Prezes Klubu – Sensei Mirek, życząc miłych wakacji, poczęstował wszystkich pysznymi, owocowymi babeczkami.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA