^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Seminarium OYAMA PFK

     W dniu 10 października 2015r. w Krakowie w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Karate, w którym wzięło udział około 260 osób, w tym: szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego, instruktorzy, oraz kandydaci do udziału w egzaminie mistrzowskim w 2016 r. Uczestniczyła w nim również spora grupa instruktorów i zaawansowanych zawodników MKS KOYAMA.

 

 

     Hanshi Jan Dyduch 8 dan podziękował zebranym za bardzo liczne przybycie i omówił program mityngu. Przedstawił także założenia przyszłorocznego Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego z udziałem Soshu Shigeru Oyamy 10 dan, organizowanego z okazji 25 lecia Oyama Karate w Polsce. Głównym celem Seminarium było szkolenie kandydatów do udziału w egzaminie na stopnie mistrzowskie w zakresie zaawansowanych kata oraz form z bronią (tonfa i sai). Treningi poświęcone mistrzowskim kata: Seienchin i Kanku Dai oraz Sai Kihon 1-3 poprowadził Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec). Naukę zaawansowanych form: Kai-Ha, Shotei oraz Tonfa kihon 1-3 i Taizan zrealizował Shihan Andrzej Pierzchała 6 dan (Kraków).

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA