^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

KOYAMA zdobywa Trzy Korony

     W sobotę 24 października 2015r. grupa zawodnicza MKS KOYAMA, w ramach przygotowania kondycyjnego do zbliżających się zawodów Pucharu Polski Południowej oraz Pucharu Polski, zdobyła Trzy Korony - najwyższy szczyt Pienin Środkowych, 982 m.

     Trzeba przyznać, że sensei Mirek Osika idealnie wybrał miejsce i czas gdyż przez cały dzień towarzyszyła nam wspaniała pogoda i piękna złota jesień. Podejście na szczyt nie było długie ale też nie lekkie. Nagrodą za włożony wysiłek były przepiękne widoki ze szczytu. Właściwych szlaków na trasie wędrówki pilnował sensei Andrzej Dziewoński.

                    

                             

     Po zejściu do schroniska mieliśmy krótki odpoczynek i obiad. Następnie sensei Dominik Rzepka przeprowadził u podnóża góry trening. Głównym tematem była wytrzymałość, a więc praca na tarczach i wielokrotne przemierzanie dystansu do „pięknego drzewa”.

                             

                             

 

    Wyjazd szkoleniowo-kondycyjny odbył się przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach realizacji projektu: „Sportowy sukces – mali będą wielcy”.

 

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA