^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Ranking OYAMA PFK 2015

     Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate ogłosił Ranking najlepszych zawodników i klubów Oyama Karate w Polsce w 2015 roku. W rywalizacji sportowej wzięło udział 36 klubów zrzeszonych w OYAMA PFK. Nagrodzonych i wyróżnionych  zawodników wybrano spośród 248 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy pierwszych miejsc w kategoriach seniorek i seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo nagrody pieniężne.

     Wśród najlepszych znalazły się trzy nasze zawodniczki:

     - Maja Wójcik w kategorii Juniorek zajęła pierwsze miejsce,

     - Magda Opach w kategorii Młodziczek i Juniorek Młodszych zajęła drugie miejsce,

     - Zuzia Górka w kategorii Młodziczek i Juniorek Młodszych zajęła trzecie miejsce.

                   

 

 

     Nasz Klub awansował na 6 miejsce w Rankingu najlepszych klubów Oyama Karate w 2015 roku. Ponadto Zarząd OYAMA PFK przyznał nam nagrodę specjalną: „Za wysokie wyniki sportowe w pracy z dziećmi i młodzieżą w 2015 roku”.

      Wielkie gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w rywalizacji sportowej oraz instruktorom. Szczególnie Sensei Dominikowi Rzepce 3dan - trenerowi grupy zawodniczej.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA