^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

KOYAMA na Jaworzynie Krynickiej

     W sobotę 30 IX grupa zawodniczek i zawodników MKS KOYAMA wzmocniona przez KAS zdobyła Jaworzynę Krynicką, 1114 m n.p.m. - szczyt w Beskidzie Sądeckim.

 

     Wyruszyliśmy z Krynicy-Zdrój szlakiem czerwonym - Głównym Szlakiem Beskidzkim. Idąc pod górę przy pięknej pogodzie, która nam towarzyszyła, podziwialiśmy panoramę Krynicy oraz Diabelski Kamień.

 

     Po zdobyciu szczytu, z którego można było dostrzec Tatry Wysokie na terenie Słowacji, zatrzymaliśmy się w schronisku PTTK na obiad. Potem szlakiem zielonym ruszyliśmy w drogę powrotną. W sumie przebyliśmy trasę ponad 14 km. Tradycyjnie grupę prowadził Sensei Andrzej Dziewoński, pilnując żebyśmy nie zgubili szlaku. Sensei Dominik Rzepka i Sensei Bartek Kwapisz pilnowali peletonu, a Sensei Mirek Osika czuwał nad całokształtem.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA