^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Makroregionu Południowego - Dobczyce 2017

     W sobotę 21.10.2017 r. odbył się zawody Pucharu Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite, które zorganizował nasz klub w pięknej hali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach. W turnieju wystartowało 165 zawodniczek i zawodników z 16 klubów Oyama karate.

 

     Gości powitał i funkcję gospodarza pełnił Prezes MKS KOYAMA - Sensei Mirosław Osika 4 dan. W uroczystości otwarcia zawodów uczestniczyli: Hanshi Jan Dyduch 8 dan - Prezes Zarządu OYAMA PFK, Pan Paweł Machnicki - Burmistrz Miasta i Gminy Dobczyce, Pan Tomasz Suś - Wicestarosta Myślenicki i Pan Andrzej Topa- Dyrektor MGOKiS w Dobczycach. W zawodach wzięli także udział: Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan - Wiceprezes Zarządu OYAMA IKF i Pani Maria Dyduch - dyrektor OYAMA PFK.

     W rywalizacji uczestniczyło 28 naszych zawodników (12 w Lekkim Kontakcie i 16 w Semi-knockdown). Zawodnicy LK wywalczyli 8 pucharów (trzy za I miejsce, 4 za II m. i 1 za III m.), a zawodnicy SK zdobyli 14 pucharów (trzy za I m., 7 za II i 4 za III m.)

     Gorące podziękowania należą się całej ekipie z Dobczyc pod wodzą Sensei Andrzeja Guzika 2 dan, która pomagała w przygotowaniu hali i sprawnym przebiegu zawodów, a także naszym instruktorom, którzy wcielili się w role sędziów (Sensei: Bartek Kwapisz, Michał Krupa, Andrzej Dziewoński i oczywiście Shihan Ryszard Żółty) oraz Sensei Patrycji Lichoń, która sprawnie i bezbłędnie wydrukowała dyplomy dla zwycięzców. Sensei Dominik Rzepka, jak zwykle, opiekował się zawodnikami.

     Impreza była bardzo udana, OSU!

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA