^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Makroregionu Zachodniego - Wrocław 2017

     W dniu 26 listopada 2017 r. byliśmy uczestnikami Otwartego Pucharu Makroregionu Zachodniego Oyama PFK w Kata i Kumite. Zawody odbyły się w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Łącznie było 334 zawodników z 23 ośrodków oyama karate z Polski i Niemiec oraz Kyokushin Tezuka Group. MKS KOYAMA reprezentowała ekipa 24 zawodników.

     W Kata III miejsce wywalczył Mateusz Kiejko-Kutrzeba, a debiutujący w tej konkurencji Sensei Dominik Rzepka - I miejsce.
W Lekkim Kontakcie dwoje naszych zawodników zdobyło I miejsce (Ala Twardowska i Dawid Wilk), a jeden - Grześ Barycki - II miejsce. W Semi-knockdown trzech zawodników stanęło na najwyższym podium (Staszek Barycki, Gniewko Herbst i Wojtek Hajduk), Magda Opach wywalczyła II miejsce, a Zuza Górka i Joasia Kozłowska - III.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA