^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mistrzostwa Europy w Estonii 2017

     W dniach 11-12 listopada 2017 roku, w Estonii w Kohtla Jarve, zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-knockdown i Knockdown.  Wystartowało w nich około 230 zawodniczek i zawodników reprezentujących OYAMA IKF oraz liczne organizacje karate Kyokushin z 8 krajów (Rosja, Estonia, Łotwa, Gruzja, Niemcy, Węgry, Ukraina i Polska).

     Świetnie spisali się zawodnicy polscy, którzy wywalczyli aż 23 medale, w tym 8 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych.

 

      W sobotę po południu rozegrano konkurencję Kata w 4 kategoriach - seniorek i seniorów oraz juniorek starszych i juniorów starszych (od 16 lat do 18 lat).

W niedzielę, na dwóch matach, zostały rozegrane Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w konkurencjach walki. W formule Lekki Kontakt, Polska nie była reprezentowana.

     Nasza zawodniczka - Maja Wójcik została podwójną Wicemistrzynią Europy. Zajęła II miejsce w rywalizacji Kata oraz w Semi-Knockdown.

                                 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA