^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mistrzostwa Polski w Kata i OYAMA CUP - Rzeszów 2018

     Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata oraz II Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 230 zawodników z 30 klubów OYAMA PFK, a wśród nich 13-osobowa ekipa MKS KOYAMA.

     Przed południem rozegrano Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w konkurencjach KATA i KATA Z BRONIĄ (Oyama Kobudo) z udziałem około 180 osób w 14 kategoriach uwzględniających wiek i płeć. Nasi zawodnicy wywalczyli 5 miejsc medalowych: Ala Twardowska – 1 miejsce, Maja Wójcik – 3m. w Kata i 2m. w Kobudo oraz Jakub Piasecki – 2m. w Kata i 1m. w Kobudo. Zajmując czołowe miejsca Maja i Jakub zakwalifikowali się do udziału w tegorocznym Pucharze Europy OYAMA IKF w Radomiu. W trakcie ceremonii wręczania medali i pucharów, Maja Wójcik otrzymała również z rąk Hanshi Jana Dyducha 8 dan puchar za wyróżnienie w Rankingu Najlepszych Sportowców OYAMA PFK w 2017 roku w kategorii juniorek.

 

     Tego samego dnia po południu, odbył się II Puchar Polski OYAMA CUP w konkurencji KNOCKDOWN, z udziałem przeszło 40 zawodniczek i zawodników w kategoriach: Seniorów (18-35 lat) oraz Seniorów Starszych (powyżej 35 lat). Swoją pozycję w czołówce polskich zawodników potwierdził Michał Krupa zajmując 2 miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii do 70kg.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA