^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Sosnowiec 2018

     Dnia 21 kwietnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite. Organizatorem był Zagłębiowski Klub Oyama Karate na czele z Shihan Pawłem Pajdakiem 6 dan. W zawodach wzięło udział około 220 zawodników z 21 klubów naszej Federacji. Wśród nich była 16-osobowa reprezentacja MKS KOYAMA.

     Nasi zawodnicy wywalczyli 12 miejsc medalowych. Na najwyższym podium stanęli: Dawid Wilk, Maciej Pollok, Zuzanna Górka, Weronika Piskorz, Maja Wójcik i Michał Piwowar. Miejsca drugie zajęli: Zosia Marzec, Anna Mituś i Piotr Dziura. A brązowe medale zdobyli: Ala Twardowska, Wojtek Raczyński i Asia Kozłowska. Najbardziej cieszą występy debiutantów, gdyż dają nadzieję na dalsze duże sukcesy. Najmłodszej - Ali, Maćka i największego – Michała.

Tradycyjnie zawodnikami przy matach zajmował się Sensei Dominik, Shihan Ryszard sędziował walki, a Sensei Mirek asystował sędziemu głównemu, prowadząc walki na jednej z mat.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA