^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Treningi wakacyjne

          Drodzy Klubowicze, Szanowni Rodzice!

     Zakończyliśmy nietypowy sezon treningowy 2020/2021, ale nie przestajemy ćwiczyć. Zapraszamy chętnych na treningi wakacyjne, które będą się odbywać w sali gimnastycznej SP nr 149 przy ul. Bujaka 15 (KURDWANÓW II) w poniedziałki i środy w godzinach 18:00 – 19:30. Zaczynamy już 28 czerwca.

     Zajęcia te będą bardzo urozmaicone oraz prowadzone w podgrupach przez różnych instruktorów. Oprócz programu karate pojawią się podstawy kickboxingu, będzie trening funkcjonalny, stretching i relaksacja. Nie pominiemy też ćwiczeń siłowych, szybkościowych i ogólnorozwojowych oraz pracy na sprzęcie (worki, tarcze, TRX, gumy). Na koniec wakacji będzie możliwość zdania egzaminu na kolejny stopień kyu.

     Treningi wakacyjne adresowane są do wszystkich chętnych, zarówno dzieci jak i dorosłych, do osób zaawansowanych, ale też początkujących czy dotychczas niećwiczących (np. rodziców).

     Składka członkowska w okresie wakacji dla osób uczestniczących w treningach wakacyjnych wynosi 120 zł miesięcznie.

    W razie opuszczenia treningu czy kłopotu z dojazdem lub powyższym terminem, można będzie również uczestniczyć w treningach w SP nr 40 przy ul. Pszczelnej 13 (RUCZAJ) we wtoki i czwartki o godz. 19:00.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA