^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zakończenie sezonu 2018/19

     W środę 19 czerwca zakończyliśmy sezon treningowy 2018/2019. W hali sportowej SP nr 148 przy ul. Żabiej odbył się egzamin na wyższe stopnie (1-4 kyu), w którym wzięły udział 34 osoby - zawodnicy MKS KOYAMA oraz KAS. Egzamin przeprowadzili dwaj Shihan: Ryszard Żółty i Mirosław Osika przy asyście Sensei: Dominika Rzepki, Andrzeja Dziewońskiego i Bartłomieja Kwapisza.

     Najpierw odbył się godzinny test techniczny, podczas którego zdający prezentowali pojedyncze techniki, potem kata oraz kata z Tonfą i Bo. Następnie odbyła się część praktyczna, czyli walki, w których uczestniczyli sparingpartnerzy z obu klubów oraz Wielickiego Klubu Oyama Karate. Trzeba przyznać, że wszyscy kandydaci wykazali się dobrym przygotowaniem pod każdym względem (technicznym oraz wytrzymałościowym) i zakończyli egzamin z pozytywnym wynikiem.

         

     Na koniec treningu szefowie klubów dokonali podsumowania kończącego się sezonu oraz wręczenia trofeów najlepszym zawodnikom. Pogratulowali również zawodnikom, którzy 8 czerwca w Dojo Stara Wieś zdali egzaminy mistrzowskie. Podziękowanie oraz okolicznościowe Torii otrzymał zawodnik i rodzic – Maciej Kutrzeba - za szczególne zaangażowanie i pomoc w działaniach na rzecz Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA.

Najlepsi zawodnicy MKS KOYAMA w sezonie 2018/2019:

I m. Alicja Twardowska

II m. Jakub Piasecki

III m. Gniewomir Herbst

Wyróżnienia: Dawid Wilk, Maja Wójcik, Anna Mituś

            

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA