^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

SEZON 2018/2019

Zakończenie sezonu 2018/19

     W środę 19 czerwca zakończyliśmy sezon treningowy 2018/2019. W hali sportowej SP nr 148 przy ul. Żabiej odbył się egzamin na wyższe stopnie (1-4 kyu), w którym wzięły udział 34 osoby - zawodnicy MKS KOYAMA oraz KAS. Egzamin przeprowadzili dwaj Shihan: Ryszard Żółty i Mirosław Osika przy asyście Sensei: Dominika Rzepki, Andrzeja Dziewońskiego i Bartłomieja Kwapisza.

Czytaj więcej: Zakończenie sezonu 2018/19

Egzamin mistrzowski w Dojo Stara Wieś

     W sobotę 8 czerwca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” odbyło się XVIII Międzynarodowe Seminarium OYAMA IKF, podczas którego Hanshi Jan Dyduch 8 dan, w asyście Shihan Andrzeja Pierzchały 7 dan oraz Shihan Pawła Pajdaka 6 dan, przeprowadził egzamin na stopnie mistrzowskie. Wzięli w nim udział również zawodnicy i instruktorzy naszego klubu.

Czytaj więcej: Egzamin mistrzowski w Dojo Stara Wieś

Mistrzostwa Polski w Kata - Sosnowiec 2019

     W sobotę 25 maja nasza reprezentacja uczestniczyła w XXV Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kata, które odbyły się w Sosnowcu. Na najwyższym podium stanęła Alicja Twardowska, a Jakub Piasecki dwukrotnie na II miejscu w Kata i Kobudo. Blisko sukcesu był Mateusz Kiejko-Kutrzeba, ale ostatecznie zajął IV miejsce.

Puchar Europy - Radom 2018

     W dniach 24-25 listopada 2018 roku, w Hali MOSiR w Radomiu odbyły się zawody Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF w konkurencjach: Kata, Knockdown i Semi-knockdown oraz Otwartego Pucharu Polski OYAMA PFK w konkurencji Lekki Kontakt.  W rywalizacji wzięło udział 320 osób z 13 krajów w tym z: Kanady, USA, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Niemiec, Estonii, Łotwy, Bułgarii, Węgier, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Polski, reprezentujący style karate: Oyama, Kanreikai oraz Kyokushin z 7 różnych organizacji (m.in.: Kyokushin-Tezuka Group, Kyokushin Matsushima i Shinkyokushin).

 

Czytaj więcej: Puchar Europy - Radom 2018

KOYAMA w Tatrach

     W sobotę 6 października 2018 przy pięknej pogodzie odbyliśmy wspaniałą wyprawę w Tatry do Czarnego Stawu Gąsienicowego (1624 m). Przeszliśmy ponad 18 kilometrową trasę od parkingu pod skocznią narciarską przez Kuźnice, Przełęcz między Kopami, Schronisko PTTK Murowaniec do Stawu i z powrotem.

Czytaj więcej: KOYAMA w Tatrach

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA