^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mamy SHIHANA

       W dniu 13 października 2012r. odbyło się w Krakowie ogólnopolskie seminarium Oyama Karate, poświęcone kumite. W części oficjalnej Hanshi Jan Dyduch 8 dan wręczył dyplomy oraz pasy mistrzowskie osobom, które w maju  zdały egzamin przed Wielkim Mistrzem Shigeru Oyamą 10 dan. Swoje dyplomy odebrali Sensei Mirosław Osika 4 dan i Mariusz Czub 1 dan.

     Podczas uroczystości dyplom i nowy pas otrzymał również Sensei Ryszard Żółty. W uznaniu wysokich kwalifikacji w karate, umiejętności technicznych oraz zasług w wyszkoleniu wielu zawodników i mistrzów karate, Soshu Shigeru Oyama 10 dan, na wniosek OYAMA Polskiej Federacji Karate i w porozumieniu z OYAMA International Karate Federation, nadał Sensei Ryszardowi Żółtemu stopień mistrzowski 5dan i tytuł Shihan.

Wielkie gratulacje, OSU!     

     Nominacje na stopnie mistrzowskie 1 dan otrzymali też zawodnicy, ćwiczący krótszy lub dłuższy czas w naszym klubie, w sekcji Mateczny: Gabrysia  Tworek, Kamil Siwicki, Rafał Siwicki oraz Bartłomiej Brzezicki.

Sensei Mariusz odbiera dyplom i pas z rąk Hanshi Jana Dyducha 8 dan.

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA