^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

SEZON 2012/2013

Letni obóz - ROWY 2013

     W dniach 15-28 lipca 2013r. 50-osobowa grupa uczestników wzięła udział w Obozie Sportowo-Rekreacyjnym MKS KOYAMA w Rowach. Mieszkaliśmy w ośrodku "Słowińska Perła", położonym w otoczeniu unikatowego, wydmowego lasu sosnowego (który w połączeniu z aerozolem morskim tworzy leczniczy mikroklimat), w odległości 50m od morza. Do dyspozycji mieliśmy kompleks boisk, plac zabaw, świetlice, stoły pingpongowe i oczywiście piękną, piaszczystą plażę. Ośrodek zapewnił nam też opiekę medyczną oraz atletycznego ratownika.

Czytaj więcej: Letni obóz - ROWY 2013

Puchar Polski OYAMA TOP - 2012

     W dniach 24 i 25 listopada 2012r. w Radomiu odbył się XIII Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate. Po raz pierwszy w ogólnopolskich zawodach wystartowała kategoria Młodzików (10-12 lat). Jak przystało na wysokiej rangi turniej, wzięło w nim udział wielu oficjalnych gości z Wiceprezydentem Miasta Radomia włącznie. Z ramienia OYAMA Polskiej Federacji Karate – Prezes Zarządu Hanshi Jan Dyduch 8 dan oraz dyrektor ds. szkoleniowych Shihan Andrzej Pierzchała 6 dan. Nasza ekipa wywalczyła 7 medali.

Czytaj więcej: Puchar Polski OYAMA TOP - 2012

Mamy SHIHANA

       W dniu 13 października 2012r. odbyło się w Krakowie ogólnopolskie seminarium Oyama Karate, poświęcone kumite. W części oficjalnej Hanshi Jan Dyduch 8 dan wręczył dyplomy oraz pasy mistrzowskie osobom, które w maju  zdały egzamin przed Wielkim Mistrzem Shigeru Oyamą 10 dan. Swoje dyplomy odebrali Sensei Mirosław Osika 4 dan i Mariusz Czub 1 dan.

Czytaj więcej: Mamy SHIHANA

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA