^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Polski Południowej - 2015

     W niedzielę 8.11.2015r. 25-osobowa reprezentacja naszego Klubu wzięła udział w Pucharze Polski Południowej. Na zdjęciu połączone ekipy Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA i Krakowskiej Akademii Sportu wraz z instruktorami: Shihan Ryszardem Żółtym 5dan, Sensei Mirosławem Osiką 4dan i Sensei Dominikiem Rzepką 3dan. A w tle nasz wielki mistrz Soshu Shigeru Oyama.

     W zawodach, które odbyły się w Olkuszu, w hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR, wystartowało łącznie 163 zawodników z 14 klubów w konkurencjach Lekki Kontakt oraz Semi-Knockdown Juniorów i Seniorów. Głównym organizatorem turnieju był Jurajski Klub Oyama Karate w Olkuszu na czele z Sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan.

 

     Turniej był dla zawodników i trenerów poważnym sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski OYAMA TOP, który zostanie rozegrany już za dwa tygodnie. Wypadł całkiem nieźle, nasi zawodnicy wywalczyli 16 pucharów.

Złoto zdobyli: Magda Opach, Jakub Twardowski, Bartosz Wojdyła i Sławek Bałakajew,

srebro: Zosia Marzec, Maja Wójcik i Michał Krupa,

a brąz: Hania Wójcik, Tomek Słupski, Oskar Bulga, Gniewko Herbst, Jakub Piasecki, Piotr Saletra, Wiktoria Fliśnik, Dominika Konik i Hubert Ryz.

 

     Udział MKS KOYAMA w zawodach odbył się przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach realizacji projektu: „Sportowy sukces – mali będą wielcy”.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA