^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zdobywamy Lubań w Gorcach

     W sobotę 28 kwietnia 2018 r. rekordowa liczba 93 uczestników górskiej wyprawy zdobyła szczyt Lubań w Gorcach – 1225m. W wycieczce uczestniczyli członkowie i sympatycy Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu.

     Grupa pod kierownictwem Sensei Mirosława Osiki, wspieranego przez Sensei Andrzeja Dziewońskiego i Sempai Marka Rzewuskiego, przebyła 17- kilometrową trasę, której początek był w Krościenku nad Dunajcem, a koniec w Tylmanowej. W drodze towarzyszyła nam piękna, niemal letnia pogoda. Podejście było łagodniejsze niż zejście, ale dłuższe - różnica poziomów wynosiła 900 m. Na szczycie mogliśmy podziwiać z wieży widokowej wspaniałą okolicę. Widać było Jezioro Czorsztyńskie, Tatry i wiele innych pasm górskich wokół.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA