^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

KOYAMA w Tatrach

     W sobotę 6 października 2018 przy pięknej pogodzie odbyliśmy wspaniałą wyprawę w Tatry do Czarnego Stawu Gąsienicowego (1624 m). Przeszliśmy ponad 18 kilometrową trasę od parkingu pod skocznią narciarską przez Kuźnice, Przełęcz między Kopami, Schronisko PTTK Murowaniec do Stawu i z powrotem.

     Różnica poziomów trasy jaką pokonaliśmy wynosi ok. 840 m. Podczas wędrówki cały czas towarzyszyły nam piękne widoki. Tym razem, ze względu na przepisy Tatrzańskiego Parku Narodowego, wycieczkę prowadziła dwójka przewodników tatrzańskich, a Sensei Mirek Osika i Sensei Andrzej Dziewoński czuwali nad blisko 70-osobową grupą. W przerwach na odpoczynek pani Maria raczyła nas ciekawymi opowieściami o Tatrach i miejscach, w których byliśmy.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA