^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Makroregionu Południowego - Wieliczka 2018

     27 października w Solnym Mieście w Wieliczce odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite i Kata. Wzięła w nim udział rekordowa liczba ok. 300 zawodników z 20 klubów sportowych. MKS KOYAMA reprezentowały 24 osoby i wywalczyły 13 pucharów.

     Dwie zawodniczki zdobyły puchary w dwóch konkurencjach Kata i Kumite: Ala Twardowska II m. w Kata i I m. w Lekkim Kontakcie oraz Maja Wójcik I m. w Kata i II m. Semi-Knockdown (pierwszy raz w kategorii Seniorów). Ponadto w Kata puchary za I m. zdobyli: Filip Wojsznis i Jakub Piasecki. W Lekkim Kontakcie II m. wywalczyli: Maria Terebus i Dawid Wilk, a w Semi-Knockdown triumfowali: Zosia Marzec - I m., Zuza Górka i Gniewko Herbst - II m., Magda Opach i Staszek Barycki - III m.
      Nasi instruktorzy - Shihan Ryszard Żółty oraz Sensei Mirek Osika, Andrzej Dziewoński i Michał Krupa - uczestniczyli w pracach komisji sędziowskiej, a Sensei Dominik Rzepka coachował zawodnikom.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA