^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Tarnów 2019

     W sobotę 30 marca 16 zawodników MKS KOYAMA uczestniczyło w Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK, które odbyły się w Tarnowie. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, dla wielu był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.

     Miejsca medalowe wywalczyło 10 osób. I miejsca zajęli: Małgosia Kozielska, Dawid Wilk, Grzegorz Barycki, Gniewomir Herbst i Anna Mituś.

II miejsca zdobyli: Franciszek Grzywacz i Karolina Jakubowicz, a III miejsca wywalczyli: Alicja Twardowska, Mikołaj Stępień i Stanisław Barycki.
Ponadto Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw został Gniewko, który dwie walki rozstrzygnął przez knockout.

     Zawodnikami opiekowali się Sensei Dominik Rzepka i Sempai Jakub Piasecki. Sensei Mirek Osika i Shihan Ryszard Żółty pracowali w komisji sędziowskiej. Do walki mocno zagrzewała naszych zawodników duża grupa rodziców - kibiców.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA