^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Egzamin mistrzowski w Dojo Stara Wieś

     W sobotę 8 czerwca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” odbyło się XVIII Międzynarodowe Seminarium OYAMA IKF, podczas którego Hanshi Jan Dyduch 8 dan, w asyście Shihan Andrzeja Pierzchały 7 dan oraz Shihan Pawła Pajdaka 6 dan, przeprowadził egzamin na stopnie mistrzowskie. Wzięli w nim udział również zawodnicy i instruktorzy naszego klubu.

     Promocję na 1 dan otrzymali: Maja Wójcik i Sławek Bałakajew, na 2 dan: Michał Krupa i Andrzej Dziewoński, a Sensei Dominik Rzepka zdał egzamin na 4 dan.

     W uznaniu zasług za działalność i osiągnięcia oraz po pozytywnym teście technicznym Mirosław Osika otrzymał awans na stopień 5 dan, uzyskując tym samym tytuł Shihan.

                            

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA