^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

SEZON 2013/2014

Letni obóz - DARŁÓWKO 2014

     W dniach 21 lipca – 2 sierpnia 2014r. odbył się letni obóz MKS KOYAMA w Darłówku nad morzem, miejscowości charakteryzującej się unikalnym mikroklimatem z dużą wilgotnością i zawartością jodu w powietrzu. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym "Diuna 2", położonym w odległości 100m od szerokiej, piaszczystej plaży. Na terenie ośrodka mieliśmy do dyspozycji boiska do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw, kilka świetlic oraz salę treningową. Pogoda nam dopisała, więc już pierwszego dnia zaczęliśmy plażowanie.

 

Czytaj więcej: Letni obóz - DARŁÓWKO 2014

Puchar Polski OYAMA TOP - 2013

   23 i 24 listopada w Lublińcu odbyły się zawody Pucharu Polski w Karate OYAMA TOP. Wzięła w nich udział 14-osobowa grupa zawodników MKS KOYAMA (12 w Lekkim Kontakcie i 2 w Semi-Knockdown) wraz z instruktorami. Zawodnikami opiekował się trener kadry Sensei Dominik Rzepka 2 dan. Sensei Mirosław Osika 4 dan był sędzią prowadzącym walki, a Shihan Ryszard Żółty 5 dan pełnił funkcję sędziego maty.

Nasza ekipa

Czytaj więcej: Puchar Polski OYAMA TOP - 2013

Mityng OYAMA PFK

     W sobotę 12 października 2013r. w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe OYAMA PFK poświęcone kumite. Adresowane było do szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, instruktorów, sędziów oraz zawodników. Wśród ok. 180 uczestników z całej Polski udział w szkoleniu wzięła kilkuosobowa reprezentacja MKS KOYAMA.

Czytaj więcej: Mityng OYAMA PFK

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA