^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE DLA ĆWICZĄCYCH W SEZONIE 2018/2019

     Proponujemy i polecamy wszystkim ćwiczącym przystąpienie do wspólnego ubezpieczenia grupowego Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (zamiast ubezpieczenia w szkole). Grupa ma charakter otwarty – do ubezpieczenia mogą przystąpić też inne osoby, np. rodzeństwo czy koledzy. Osoby spoza klubów MKS KOYAMA i KAS mogą się zgłosić mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Jest to ubezpieczenie firmy Aviva dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz przedszkolaków. Ochrona jest ważna cały rok (od 1.09.2018 r.) na terenie całego świata - w szkole, w domu, na wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, w trakcie wypoczynku podczas wakacji, ferii i innych wyjazdów. Obejmuje wyczynowe uprawianie sportu oraz sporty walki.

     Ubezpieczenie posiada bardzo szeroki zakres ochrony. Oprócz trwałego uszczerbku na zdrowiu, zawiera pobyt w szpitalu (od pierwszego dnia) z powodu nieszczęśliwego wypadku albo choroby, koszty leczenia i rehabilitacji, zakupu leków, operacji plastycznych i odbudowy stomatologicznej, a także szeroki zakres usługi assistance. Do wyboru są 4 warianty różniące się sumą ubezpieczenia i składką. Zawodnikom biorącym udział w zawodach sportowych rekomendujemy wariant celujący.

         

     W celu przystąpienia do ubezpieczenia należy dokonać wyboru wariantu ubezpieczenia, wypełnić oświadczenie i oddać je instruktorowi do 30.09.2018, a następnie wpłacić składkę bezpośrednio na konto ubezpieczyciela, przypisane do polisy grupowej, w nieprzekraczalnym terminie do 30.10.2018. W treści przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz wybrany wariant. Numer konta zostanie podany na początku października.

Ubezpieczenie będzie działać od 1.09.2018 do 31.08.2019.

 

     Polisa grupowego ubezpieczenia NNW ma numer 100050072945. Ubezpieczającym jest Dominik Rzepka.

     Poniżej znajdują się wszystkie dokumenty dotyczące ubezpieczenia do pobrania w formacie PDF:

 

   Polisa ubezpieczeniowa  oraz  Aneks

 

                   

   Opis ubezpieczenia Aviva dla uczniów i przedszkolaków

 

 

   Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW

 

 

   Postanowienia dodatkowe do OWU dla uczniów i przedszkolaków

 

 

   Oświadczenie rodziców o wyborze wariantu ubezpieczenia

 

 

   Informacje o ochronie danych osobowych (RODO)

 

 

   Tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu wskutek NW

 

 

   Formularz zgłoszenia szkody

 

Osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie ubezpieczenia jest Mirosław Osika, tel. 501-445-554.

 

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA