^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE DLA ĆWICZĄCYCH W SEZONIE 2019/2020

     Proponujemy i polecamy wszystkim ćwiczącym, uczniom szkół podstawowych, średnich lub przedszkoli, przystąpienie do wspólnego ubezpieczenia grupowego Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (zamiast ubezpieczenia w szkole). Grupa ma charakter otwarty – do ubezpieczenia mogą przystąpić też inne osoby, np. rodzeństwo czy koledzy.

     Jest to ubezpieczenie firmy Aviva dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz przedszkolaków. Ochrona będzie ważna od 1.09.2019 do 31.08.2020 na terenie całego świata - w szkole, w domu, na wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, w trakcie wypoczynku podczas wakacji, ferii i innych wyjazdów. Obejmuje wyczynowe uprawianie sportu oraz sporty walki.

     Ubezpieczenie posiada bardzo szeroki zakres ochrony. Oprócz trwałego uszczerbku na zdrowiu, zawiera pobyt w szpitalu (od pierwszego dnia) z powodu nieszczęśliwego wypadku oraz choroby, koszty leczenia i rehabilitacji, zakupu leków, operacji plastycznych i odbudowy stomatologicznej, pogryzienia, ukąszenia, a także szeroki zakres usługi assistance. Do wyboru są 4 warianty różniące się sumą ubezpieczenia i składką. Zawodnikom biorącym udział w zawodach sportowych rekomendujemy wariant wzorowy lub celujący.

      Wygodna forma przystąpienia do ubezpieczenia i zgłaszania roszczeń  - on-line.  Z końcem sierpnia zostanie udostępniony link, za którego pomocą będzie można przystąpić do ubezpieczenia. Link będzie aktywny do 27.10.2019 r. Wszystkie zgłoszone osoby będą objęte ubezpieczeniem od 1 września.

              

     Poniżej znajdują się dokumenty dotyczące ubezpieczenia do pobrania w formacie PDF:

  

   Ogólne Warunki Ubezpieczenia

 

      

   Lista ryzyk

   

      

   Informacja dla rodziców

 

 

   Ulotka Twoje Dziecko - Ubezpieczenie NNW

 

 

   Informacje o ochronie danych osobowych (RODO)

 

 

   Tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu wskutek NW

 

 

   Dodatkowe informacje pod nr. 501-445-554

 

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA